Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

1994 yılından bu yana Çeşme' de Faaliyet gösteren İlhan Çiçekçilik ile 2015 yılında açmış olduğumuz Happily Ever After, artık aynı çatın altında sizlerle buluşuyor.

Misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak adına , sayısız ürün gamı ve elit organizasyon konseptlerimizle çalışmalarımıza aralıksız devam etmekte olup mutlu anlarınızı ölümsüz kılıyoruz.

Başta Çeşme ve Alaçatı olmak üzere Ege ve Akdeniz Bölgesi' nin hemen her yerinde düğün, davet ve kurumsal toplantı gibi organizasyonlarda hizmet veren işletmemiz Çeşme' deki büyük ve butik otellerin, popüler restoranların hemen hemen tümüne hizmet vermektedir.

Happily Ever After & İlhan Çiçekçilik, Düğün & Davet Organizasyon 25 Yıldır sektöründe ki gelişmeleri takip ederek, kaliteyi estetikle bütünleştirerek, hayalinizi gerçeğe dönüştürmeyi ilke edinmiştir.En iyi referansın siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğuna inanarak, içimizdeki o ilk heyecanı ve amatör ruhu kaybetmeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hayatımızda bazı ''anlar'' vardır.. Tekrarı aynı olamayacak kadar özel anlar... Üzerinden uzun yıllar geçse de hep gülümseyerek ve o günlere özenerek hatırladığımız ''kısacık anlar...''

Biz Happily Ever After & İlhan Çiçekçilik, Düğün & Davet Organizasyon olarak 20 yıllık bilgi birikimimiz ve saha tecrübemiz ile en ince ayrıntısına kadar unutulmayacak olan o ''anları'' sizinle birlikte tasarlıyor, ileride mutlulukla hatırlayacağınız ''anılar''a dönüştürüyoruz... İşimiz sizin hayallerinizi gerçekleştirmek... Bu nedenle olmazsa olmaz tek ilkemiz;

''MAKE YOUR DREAMS COME TRUE''...

Neden Biz ?

Happily Ever After ince dokunuşlarıyla hazırlanan, özel günler ve iş hayatına yönelik, ihtiyacınıza uygun çözümler sunar.
Happily Ever After kurumsal işleyişi ve yapısıyla tüm isteklerinizde kalite/maliyet performansını gözönünde bulundurarak maliyet optimizasyonu sağlar.
Happily Ever After personel içindeki sinerji ve iş ortaklarıyla uyum içinde hareket ederek zamanında ve eksiksiz sunumlar yapar.
Happily Ever After Bireysel ya da kurumsal odaklı; her organizasyonun kendine has beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyerek, hedef kitleyi göz önünde bulundurarak doğru seçimlere yönlendirir.
Size de en özel gününüzde eğlenmek kalıyor